Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68604
Stary 23.08.2014, 11:18
cfa napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Chavez będzie zgłoszony co najwyżej na rundę wiosenną ...
jesteś tego pewien?

sam bym wolał aby do nas nie wracał, wystarczy sam fakt jak wysoki ma kontrakt... lepiej go oddać za darmo niż trzymać u siebie

mając środek obrony Bierzało, Żemło, Czekaj musimy modlić się o zdrowie Głowackiego. O ile u jego boku nawet tacy młokosi sobie dadzą radę, to w parze z Dudką będzie to słabo wyglądało.
Odpowiedz cytując