KOMINEK napisał(a):

|
By dalej tak pięknie żarło potrzebny jest nam dodatkowy środkowy obrońca. Resztę można jakoś łatać ale jak Głowa lub Dudka wypadnie zaczną się problemy
|
Chyba, że Bierzało albo Żemło zaliczą występ porównywalny z debiutem Urygi w Białymstoku. Jest jeszcze Czekaj, którego nigdy za drewnianego (podobnie jak Urygi) nie uważałem, bo w parze z doświadczonym stoperem radzi sobie całkiem dobrze. Pewnie zacznie się wypominanie meczy w Warszawie w zeszłym sezonie, jednak najsłabsze ogniwo z tamtego spotkania na szczęście wojuje szablą i szklanką z bratankami...
Mam tylko nadzieję, że Chaveza już nie zobaczę w koszulce Wisły.