Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 23.08.2014, 11:01
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
By dalej tak pięknie żarło potrzebny jest nam dodatkowy środkowy obrońca. Resztę można jakoś łatać ale jak Głowa lub Dudka wypadnie zaczną się problemy
Chyba, że Bierzało albo Żemło zaliczą występ porównywalny z debiutem Urygi w Białymstoku. Jest jeszcze Czekaj, którego nigdy za drewnianego (podobnie jak Urygi) nie uważałem, bo w parze z doświadczonym stoperem radzi sobie całkiem dobrze. Pewnie zacznie się wypominanie meczy w Warszawie w zeszłym sezonie, jednak najsłabsze ogniwo z tamtego spotkania na szczęście wojuje szablą i szklanką z bratankami...
Mam tylko nadzieję, że Chaveza już nie zobaczę w koszulce Wisły.
Odpowiedz cytując