Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68601
Stary 23.08.2014, 09:28
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Wg. mnie jeśli w kwestii finansów Wisły (sponsor) + poprawa kondycji Tele-Foniki nic się nie zmieni (a nie zanosi się) to następny sezon będzie znowu biedny. To nie czas aby grać żelazną 11 i robić wyniki. Owszem pięknie i wspaniale wygrywamy. Ale też trzeba znaleźć drogę "środka". Bo wyniki robimy żelazną 11 a po sezonie może jej już nie być. To czas żeby z braku pieniędzy i bez szans na większe transfery samemu coś "wyprodukować". W dłuższej perspektywie na tym tylko zyskamy. Teraz zyskujemy tylko iluzje na 1 sezon że jest super i jesteśmy potęgą
Jeśli nic się nie zmieni, następne 2-3 lata będą biedne, bo mniej więcej tyle będzie potrzebowała Wisła, żeby oddać długi.
Odpowiedz cytując