Matejas_ napisał(a):

|
Mnie się wydaje, że Stilić nauczony tułaczką po odejściu z Lecha, nie jest zbyt skory do zachodnich podbojów. Podejrzewam, że zostanie...
|
Też mi się wydaje, że zostanie w Eklasie...ale chłop z takim skillem i taką marką pójdzie tam gdzie płacą i gdzie jest jakikolwiek doping. Wydaje mi się, że po sezonie weźmie go jakaś Legia czy też wróci do Amiki, ewentualnie podreperuje skład Lechii.