Wyświetl pojedynczy post
riv
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 23.08.2014, 09:20
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Mnie się wydaje, że Stilić nauczony tułaczką po odejściu z Lecha, nie jest zbyt skory do zachodnich podbojów. Podejrzewam, że zostanie...
Też mi się wydaje, że zostanie w Eklasie...ale chłop z takim skillem i taką marką pójdzie tam gdzie płacą i gdzie jest jakikolwiek doping. Wydaje mi się, że po sezonie weźmie go jakaś Legia czy też wróci do Amiki, ewentualnie podreperuje skład Lechii.

Odpowiedz cytując