gypsy napisał(a):

|
Gdyby tylko kadra była szersza... Świetnie to wygląda, ale przed nami jeszcze w ....u kolejek, ciężko będzie utrzymać się na szczycie z 11, w porywach 13 graczami.
|
w tej rundzie? już 30% spotkań za nami, zleci zanim się obejrzymy. Brakuje nam solidnych zmienników w przypadku absencji bocznych obrońców lub Urygi. Zaczną się eksperymenty z przesuwaniem Dudki, ale póki co, widząc przygotowanie zawodników, dużą kulturę gry (w 1 połowie w Szczecinie popełniliśmy zaledwie 2 faule!) nie powinno być tragicznie. Poza Głową nikt nie łapie nagminnie kartek. Burliga ciągle na 0!
Najważniejsze to utrzymać tą formę do derbów 28 września. Wcześniej mamy mecze z Bełchatowem, Zawiszą, Legią i Lechem. Można powiedzieć że niejako najbliższy miesiąc będzie decydujący co do oceny przygotowania do rundy jesiennej.