Adenalix napisał(a):

|
Dodałbym Buchalika, który nas uratował kilka razy.
|
Na szczęście nieliczni to widzą,
"...choć i tak wolałbym Miśkiewicza!". Jednak w porównaniu z bezrobotnym, Buchalik potrafi wyjść na przedpole i powalczyć, zamiast stać na linii i łudzić się, że fartem wyciągnie sam na sam.
Adenalix napisał(a):

|
Generalnie racja: Stilić, Uryga, Brożek, Sadlok, ale po Alanie nikt się nie spodziewał aż takiej formy podczas, gdy Semir nas przywyczaił do mistrzowskiej formy.. Ach jak ja bym chciał zobaczyć w środku Stilicia z Meliksonem...
|
Fakt faktem Uryga na pozycji defensywnego spisuje się dużo lepiej niż w obronie. Szkoda, że wczoraj nie wpadło do siatki jego uderzenie, bo wówczas o Chrapku już nikt by nie pamiętał. Jak Uryga wypadnie ze składu... szansę dostanie Lech, który na treningach prezentuje się nie gorzej od Alana. Nasza ławka wygląda blado tylko na papierze, ale każdy zawodnik z niej wchodzący może coś dobrego dac drużynie. Myśle, że środek Stilić - Melikson by nie wypalił, bo zwyczajnie by sobie przeszkadzali.
sergio napisał(a):

|
Boje się że to będzie ostatnia runda w Wiśle Stilicia. Jak zostanie w zimie to po sezonie napewno odejdzie
|
Mnie się wydaje, że Stilić nauczony tułaczką po odejściu z Lecha, nie jest zbyt skory do zachodnich podbojów. Podejrzewam, że zostanie...