KOMINEK napisał(a):

Podjar czas odpalić 
Dodam tylko że mamy najwięcej bramek strzelonych w Ekstraklasie
|
A gdyby skuteczność nas nie zawodziła wcześniej to powinno być zwycięstwo z Ruchem i pojechanie Lecha piątką i w ogóle by wtedy było ale lepiej późno niż wcale.