Arked napisał(a):

|
Uryga ma na ten temat inne zdanie. Czekał, czekał i się doczekał.
|
Czekał, czekał i nigdy by się nie doczekał gdyby nie kontuzja Stjepanovica. Żadna zasługa Smudy a pustki na ławce. Gdyby na ławce był 37 letni Bzdedić albo inny 35 letni Bubić to Uryga nic by nie pograł i po sezonie odszedł do innego klubu za darmo. Zatem zgodnie z tym co piszesz - oby więcej kontuzji w Wiśle bo wtedy inni się też doczekają
(tak żartem)
Fajny mecz, fajny wynik. Paweł ma już 101 bramek w ekstraklasie dla Wisły
Najlepsi wg mnie to Stilić, Brożek i Uryga.