Wyświetl pojedynczy post
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 23.08.2014, 04:09
Jestem ciekaw skąd tak wysoka forma u naszych piłkarzy. Moze Smuda w koncu nie przesadził w przygotowaniach i iich nie zajechał? bo to jak zapieprzaja na boisku to az miło popatrzec. a moze dostali wypłaty? co jak co,ale jak piłkarz gdy nie dostaje kasy od kilku miesiecy to miimo ze caly czas powtarza ze kasa nie zaprzata sobie głowy to jednak problem zawsze jest. cieszy bardzo dobra gra Wisły. szczególnie Urygi który z meczu na mecz wyrasta na lepszego Ostoje. tylko zeby nas kontuzje omijały... szczególnie Stilicia,Brozka Uryge i Głowe. ich niestety zastapic sie nie da!
Odpowiedz cytując