|
Dla mnie bohaterem meczu jest Buchalik. Wreszcie gość pokazał, że ma jaja wychodząc poza pole karne i bez wahania wygrał główkę czysto, zażegnując niebezpieczeństwo. Zwoliński niech nie płacze bo został i tak delikatnie potraktowany - niech zobaczy jak we finale MŚ Neuer wszedł Argetyńczykowi. I sprzyja mu szczęście co jest bardzo istotne. Dwa słupki z Lechią a dziś gość strzela z dwóch metrów w niego. Oby tak dalej.
Uryga super mecz. Tylko Dudka chwilami w Nuneza się bawił a poza tym nie było słabych punktów.
Ogólnie Wisła gra bardzo fajną piłkę w tym sezonie.
|