Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 23.08.2014, 00:02
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
http://pogon.v.pl/artykul/Lukasz-zwo...e-nerwowka/214

Żale szczecińskiej baletnicy... Przegrali, bo zupa była za słona.
Typowa pizzdeczka zdjęcie buta koniecznie na pejsbuka, twittera i instagrama!!! kopacz XXI wieku

Brawo dla naszych za genialny mecz i walke na całego!

Do pełni szczęścia brak tylko odejścia bednarza, 2-3 transferów i walki o podium przy pełnych trybunach.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując