Grisza1 napisał(a):

Typowa pizzdeczka

zdjęcie buta koniecznie na pejsbuka, twittera i instagrama!!! kopacz XXI wieku
Brawo dla naszych za genialny mecz i walke na całego!
Do pełni szczęścia brak tylko odejścia bednarza, 2-3 transferów i walki o podium przy pełnych trybunach.