Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 22.08.2014, 22:34
Zasadniczo to, że Stilić gra u nas to na ten moment cud. Lepszy w tej lidze jest tylko Radović, i to tylko dlatego, że w ciągu ostatniego roku zalicza mniejsze wahania formy niż Semir. Nie wiem, ile zarabia Stilić, ale zapewne jest to średnia w E-Klapie? Może nieco więcej? U nas wiele więcej nie dostanie, bo nie ma z czego mu płacić.
Odpowiedz cytując