Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 22.08.2014, 22:23
Czytam Was i czytam i o ile generalnie podzielam większość Waszych wniosków tak nie zgadzam się ,że dzisiaj dobre zawody zagrał Guła i Dudka. Guła kompletnie nie nadaje się na skrzydło, ani szybkości ani dryblingu. Aż przerażające są te sytuacje kiedy trzeba pociągnąć skrzydłem i dorzucić piłkę spod linii a Guła bierze gościa na zamach, robi przekładkę i gra piłkę wzdłuż lub do środka. Po drugie nie rozumiem dlaczego on wykonuje stałe fragmenty gry takie jak wolne z lewej strony i rożne. Przecież jakość jego wrzutek jest porażająca, a strzały z rzutów wolnych tragiczne. Już lepiej żeby Semir wrzucał z każdej pozycji. Przynajmniej jest gwarancja, że piłka doleci w okolice 5-11 m. Dudka natomiast dzisiaj słabo, grał jakby mu matematyczka umarła i nie umiał obliczyć lotu piłki. Często się z nią mijał. Od tak doświadczonego zawodnika powinno się wymagać więcej. Parę razy też głupio kiwał czy niecelnie podawał a pierwsza piłka po odbiorze musi być dokładna.

Na mega plus Uryga, Brożek, Stilic i Sadlok.
Odpowiedz cytując