Ajax napisał(a):

|
Czemu Ban? Niestety to prawda chłopaki z CJL muszą rozglądać się za dobrym menago bo jeśli przy 3:0 nie wchodzą to kiedy? Nic nie będą grać i tyle.
|
Powiem tak, taki Kościelniak poszedł do pierwszej i w 3 kolejkach ma całe 16min a następny Kamiński 43min. Więc nigdzie młodym miejsca za darmo nie oddadzą, więc spokojnie z tym uciekaniem. Stolarski też zwiewał bo Smuda nie dawał grać a w tej Lechii grał jeszcze mniej.