4karol4 napisał(a):

Stara, dobra Wisła. Najlepszy wyjazdowy mecz od wielu lat. Od samego początku byliśmy lepsi, nawet przez chwile nie było nerwowo. Nawet przez chwile Pogoń nie wierzyła, że może coś zdziałać. Po prostu pięknie! Nie mieliśmy słabych punktów w tym meczu. Semir gdy jest w formie wciąga tę ligę nosem.
PS gdzie jest osoba, która wczoraj wyzywała Brozia na sb od kalek? Paweł zdobył 100 i 101 ligową bramkę dla nas. Jest 6 strzelcem w historii klubu. Jak dobrze pójdzie to w tej rundzie minie Reymana i zajmie miejsce na podium.
|
No z Reymanem to przsadziłeś