|
Smuda to jest trener dla którego najważniejszy jest wynik, i robi go za wszelką cenę. To taki wredny typ. A co teraz mają do powiedzenia Małecki i Stolarski? Dostawali szanse czy nie? Kto wypromował Urygę? Kto daje szanse Zajączkowi? Wiem to wina krótkiej ławki...
|