Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 22.08.2014, 21:38
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Czemu Ban? Niestety to prawda chłopaki z CJL muszą rozglądać się za dobrym menago bo jeśli przy 3:0 nie wchodzą to kiedy? Nic nie będą grać i tyle.
Popatrz sobie jaką drogę przeszedł Uryga, jaką przechodzi Zając. Przyjdzie czas dla chłopaków, cierpliwość zostanie wynagrodzona. Może nie wszyscy, ale sądzę że przed częścią jest fajna przyszłość.

Sam widząc tak grającą Wisłę, miałem ciężko wskazać kogoś kto nadawał się do zmiany. Wszyscy zagrali co najmniej bardzo dobrze. Akurat dzisiaj nie dziwię się Smudzie że do 80 minuty nie chciał dokonywać zmian. Tak działającą maszynę szkoda psuć.

A chłopaki z CLJ rok temu ledwo marzyli że będą trenować z 1 zespołem. Dajcie im czas na to aby okrzepli w styczności z seniorską piłką.


PS. Uryga mnie zadziwia. Nie poznaje chłopaka. Właściwie to już faceta. Klasa!
Odpowiedz cytując