Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 22.08.2014, 21:38
Nie spodziewałam się tak dobrego występu Wisełki, ale bardzo się cieszę, że drużyna mnie pozytywnie zaskoczyła. Semir pokazał po raz kolejny klasę, nóżkę to ma ułożoną jak gracz z Bundesligi. Uryga rzeczywiście dziś bardzo solidny, myślę, że ten chłopak z meczu na mecz będzie coraz lepszy, a przynajmniej będzie grał na stałym, solidnym poziomie. Trzeba dać mu czas. Pochwalę dziś cały zespół, bo naprawdę przyjemnie się patrzy na tą ofensywną, szybką grę z klepki. Brawo Wisła, brawo Smuda
Odpowiedz cytując