Wyświetl pojedynczy post
jasiu1988
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 22.08.2014, 21:34
W tym momencie, po tych 6 kolejkach można powiedzieć że gramy top 3 piłkę w ekstraklasie. Jedyne co boli to te zmiany, Franz zmiłuj się i daj pograć młodym i mudzynowi, na bank lepiej zagraliby od 60-70 minuty niż człapiący Garguła czy chimeryczny Boguski który zmarnował setke w taki sposób, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Odpowiedz cytując