Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.08.2014, 21:32
Dzisiaj nasi piłkarze zagrali bardzo dobry mecz. Wielkie brawa dla Brożka i Stilicia. Ja tam Smudę oceniam na plus, mimo wszystko pomimo jego pewnych wad osiąga z tym składem dobre wyniki. Zgadzam się jednak z tym, że mógłby bardziej wprowadzać do gry piłkarzy z CLJ. Oby kontuzji było jak najmniej, jeżeli nie będzie takiego szpitalu jak wiosną to jest szansa nawet na podium. Niemniej narazie najważniejsze aby awansować do pierwszej ósemki.
Odpowiedz cytując