Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.08.2014, 20:58
P.S. idę się napić na zdrowie Wisły, 3:0 już chyba po meczu, nie ma sensu rozmawiać z Tobą kasuję to co napisałem napinaj się z innym "januszem"
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 22.08.2014 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując