Temat
:
6 KOLEJKA: Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 22 sierpnia 22 sierpnia, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
39
22.08.2014, 20:58
P.S. idę się napić na zdrowie Wisły, 3:0 już chyba po meczu, nie ma sensu rozmawiać z Tobą kasuję to co napisałem napinaj się z innym "januszem"
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 22.08.2014 o godz. 21:03.
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues