Temat
:
6 KOLEJKA: Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 22 sierpnia 22 sierpnia, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
jasiu1988
Junior Member
Od: 09.2013
Offline
#
36
22.08.2014, 20:23
Buchalik - póki co - na fali wznoszącej, co mecz to lepiej. Ale jeszcze druga połowa, oby tak dalej. Jankowski i Boguski odstają technicznie, bo jak nazwać ich niedokładność na 3 metry w grze na klepke.
jasiu1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jasiu1988
Znajdź inne posty napisane przez jasiu1988