Wyświetl pojedynczy post
jasiu1988
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.08.2014, 18:54
Jeśli miałbym obstawiać to remis albo 1/x no ale oczywiście liczę na wygraną - skromne 0:1, gol Dudki po zamieszaniu w polu karnym, w końcu ma chłodną głowę ostatnio.
Odpowiedz cytując