Temat
:
6 KOLEJKA: Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 22 sierpnia 22 sierpnia, 20:30
Wyświetl pojedynczy post
jasiu1988
Junior Member
Od: 09.2013
Offline
#
31
22.08.2014, 18:54
Jeśli miałbym obstawiać to remis albo 1/x no ale oczywiście liczę na wygraną - skromne 0:1, gol Dudki po zamieszaniu w polu karnym, w końcu ma chłodną głowę ostatnio.
jasiu1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jasiu1988
Znajdź inne posty napisane przez jasiu1988