Wypada ograć Pogoń i wrócić bez wykartkowanego Głowy. W meczu z Bełchatowem Głowacki będzie nam niezwykle potrzebny - tak mi się przynajmniej wydaje, bo Gieksa bankowo przyjedzie tu w celu grania z kontry. I jeśli Arek gdzieś ma robić kartkę to właśnie w meczu z Bełchatowem, żeby czasem nie musiał pauzować z Legią.
Zwycięstwo też jest o tyle ważne, że fajnie byłoby przesunąć się w końcu na pudło i tam się zadomowić. Skoro udało się na ciężkim terenie w Poznaniu to i w Szczecinie nas na to stać.
Łukasz - a co Cię do cholery obchodzi gra Małeckiego? Ja akurat mam go w dupie. Chyba, że wyrazistość rozumiesz przez czerwoną kartkę w pierwszej połowie.
