Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68595
Stary 22.08.2014, 14:57
Musimy pozyskac defensywnego pomocnika jak chcemy sie utrzymać w czołowce, to bardzo ważna pozycja w tej lidze kluby, które nie mają jej dobrze obsadzonej na dłuższą mete się wykładają.Stępiński napewno bedzię na tu i teraz lepszy niż Zając ten chłopak nie daje rady fizycznie i trudno żeby bylo inaczej w juniorach czarował, ale on tam grał z dziecmi.Chociaz tez nie ma co sobie tym transferem mydlić oczu, taka Lechia bierze goscia co w tej Norymberdze II strzelił 30 bramek, ten to się dopiero z amatorami zabawił.W kazdym razie tym stanem kadrowym to my nie wytrzymamy do grudnia, zero szans, nie mamy nawet rezerwowego obroncy, bo Czekaja wogole nie ma co liczyc.
Odpowiedz cytując