Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68592
Stary 22.08.2014, 12:07
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
mamy kilku niezlych , darmowych i perspektywicznych wychowankow ( junorow) Wisly , ale my musimy brac niewiele lepszego Stepinskiego - ktory strzelil w tragicznym Widzewie 5-6 bramek- a potem rok gral z amatorami , i jeszcze jakies warunki - przeciez to kpina , naprawde myslicie ze Zajac az tak ustepuje temu Stepinskiemu ? bo ja szczerze w to watpie, teraz jest najlepszy czas zeby przyjrzec sie mlodziezyi(...)
a ja zapytam tak: mamy w tej chwili w kadrze 14 zawodników w kadrze którzy przekroczyli wiek juniora i mają jakiekolwiek doświadczenie w seniorskiej piłce. W tej chwili mamy 3 kontuzjowanych, a co jeśli będzie sytuacja jak na wiosnę że będziemy mieć 7-8 graczy którzy nie będą mogli zagrać?

Mamy utalentowaną młodzież. Ale sama nie pociągnie naszej gry. Jeśli nasz największy talent Zając póki co średnio ogarnia grę w ekstraklasie, to boję się o resztę. Gdybyśmy mieli 20-22 solidnych zawodników w kadrze to można pytać: po co Stępiński. Niestety mamy ich w tej chwili ledwo 13.

A to czy Zając ustępuje Stępińskiemu, przekonamy się niebawem, może już za tydzień. Chciałbym żeby talent Zająca eksplodował, ale coraz bardziej widać, że póki nie podciągnie się fizycznie(165 cm/60 kg), to będzie poniewierany i zagubiony na boisku. Stępiński fizycznie jest na poziomie Brożka. Ma (183 cm/ 72 kg). A i nawet jest wyższy od niego, nie mówiąc już o jakimś tam doświadczeniu. Zobaczymy jak będzie wypadać motorycznie, taktycznie, technicznie ale jakoś się o to nie boję, żeby wrócił z niemiec gorszy niż był w Polsce.
Odpowiedz cytując