AYALA napisał(a):

Przy odrobinie szczęścia w rewanżu Ruch może sprawić niespodzianke
Na Ukrainie powinni Niebiescy jechać autobusem bo samolotem to troche strach...
|
Grają w Kijowie, ale Ruch i tak wnioskował o rozegranie w ogóle poza Ukrainą.
I tak lepiej niż Charków