Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68589
Stary 22.08.2014, 07:28
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jeśli jutro pojawi się info, że w Polsce wylądowali Weganie to część użytkowników powie że to z winy Bednarza a część że to jego zasługa. Litości Wisła Kraków jest zbyt ważna i wielka żeby wszystko sprowadzać do dyskusji o Jacku Bednarzu
Kominek jesteś wielki !
mnie tez już mdli .... wyłączyłem się z Nibylandii ... ale teraz w każdym wątku to samo .....
proponuje stworzyć wątek: " nap...nie Bednarza - przyczyny wszelkiego zła .... "
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując