KOMINEK napisał(a):

|
Myślę, że jeśli jutro pojawi się info, że w Polsce wylądowali Weganie to część użytkowników powie że to z winy Bednarza a część że to jego zasługa. Litości Wisła Kraków jest zbyt ważna i wielka żeby wszystko sprowadzać do dyskusji o Jacku Bednarzu
|
Kominek jesteś wielki !
mnie tez już mdli .... wyłączyłem się z Nibylandii ... ale teraz w każdym wątku to samo .....
proponuje stworzyć wątek: " nap...nie Bednarza - przyczyny wszelkiego zła .... "