|
I co zagra 20 meczy, nawet dobrych i wróci do Norymbergi i? I co dalej? W tym czasie może taki Wójcik, Zając czy inny pograłby... a nuż wykorzystałby swoją szansę jak Chrapek i klub by na nim zarobił. No chyba że jest kwota odstępnego wpisana (realna a nie z kosmosu) wtedy jestem jak najbardziej za Stępińskim.
Napisz co się stanie po tych 20 meczach bez wpisanej kwoty odstępnego... może 1 mln euro nam Norymberga wpłaci za ogrywanie im piłkarza? Jestem ciekaw...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|