Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68583
Stary 21.08.2014, 21:50
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Jebnęło cie gościu? Wyżej srasz niż dupę masz? Kto z nas piesze że wie? Każdy z nas przypuszcza wykorzystując dostępną wiedzę. Włącznie z tobą. Nikt nie ma pewności. Ale na np. zasadzie rozumowania - Ruch dostał takie a nie inne warunki (Kocian) a w czym obecna Wisła jest sportowo lepsza od Ruchu? To (przypuszczam) że dostaliśmy bardzo podobne warunki. Tylko przypuszczam, tak jak ty przypuszczasz że dostaliśmy świetne warunki np. gościa za darmo

Ja wiedząc ze Bednarz jest cienki jak dupa węża na podstawie przypuszczam że zaakceptuje warunki z Norymbergą które uważam za wyjątkowo słabe - zwłaszcza że mamy swoich juniorów do ogrywania. Obcy, bez szans wykupu jest na zbędny. Zresztą chętnie się pomylę w tej sprawie i z chęcią przeczytam że mamy gościa w klubie z kwotą wykupu tak z 200 tysięcy euro, bez warunku gry jako napastnik w minimum 20 meczach. Wszystko powyżej będzie dla nas niewiele warte. Bo Stepiński tylko zabierze miejsce naszemu juniorowi na którym jest szansa zarobić.

*Jedyne co wiemy to ze Bednarz do ćwok. Tak, po wygonieniu klientów/kibiców ze stadionu już to każdy rozgarnięty wie.
To była tylko taka metafora. Nienawidzicie tak bardzo Bednarza, że bierzecie pod uwagę tylko jedną wersję, najlepiej taką która uwypukli jego niekompetencję. Moglibyście przynajmniej poczekać na tych 20 spotkań, w których Stępiński zagra na szpicy w podstawowym składzie.

Bednarz nikogo nie wygonił. To wasza decyzja.
Odpowiedz cytując