63.5 Kg napisał(a):

|
Grunt ze Ty je widziales jak wrociles do domu synu Jacka...
|
Widzę, że ciągle nie możesz się uporać z wizją w świata, w którym poza frakcją która nienawidzi Bednarza i taką, która go kocha, istnieje trzecia, czwarta, a może piąta opcja. Niektórzy, na przykład, nie trawią Bednarza tak samo, jak ubranych w dresiki kibiców. Innym Bednarz jest obojętny, ale nie przepadają za panoszeniem się ludu, jak ja. Jeszcze inni... Chciałem tylko dać ci do zrozumienia, że istnieją więcej niż 2 punkty widzenia na to co ostatnio dzieje się w Wiśle, a świat jest czarno-biały tylko w bajkach dla dzieci.