Kurz napisał(a):

|
Widzę, że wszyscy oglądali dokumenty, które ostatecznie ma podpisać Wisła. Nieźle.
|
A ty je widziałeś? No tak, Kocian oczywiście kitował a Wisłę czy Ruch na pewno stać na opłacenie pełnego kontraktu Stępińskiego i to one będą stawiać warunki Norymberdze...