Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.08.2014, 19:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Czyli można liczyć, że gdyby nie protest mecz oglądało by około 175 tys.
Głupi jesteś, czy prowokujesz?
Rozumiem, że każdy kto bojkotuje ma C+? Rozumiem, że każdy co oglądał, na pewno przyszedłby na stadion?
Odpowiedz cytując