Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68573
Stary 21.08.2014, 17:55
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Żaden normalny klub nie przystałby na takie warunki wypożyczenia. O Bednarzu można powiedzieć wiele, ale nie wierzę, że jest aż takim idiotą.
Ee tam to np. okoliczności sprzedaży Kirma czy odejścia Wilka to wg mnie kompromitacje Bednarza, a nie ta sprawa... no chyba że podpisał jakiś kolejny chory cyrograf.
"Na pewno tak nie jest bo Smuda by się nie zgodził" - dowcip dnia. S po raz stutysięczny jedno powiedział (Stępiński bez pierwokupu jest bez sensu), drugie zrobił... - chcesz kogoś dodatkowego do kadry czy nie chcesz? Chcem... jawohl!
Golas musi cieszyć się z każdego daru... oby warunki którymi jest obwarowany nie były zbyt dokuczliwe.
Ostatnio edytowane przez arti : 21.08.2014 o godz. 18:16.
Odpowiedz cytując