Wyświetl pojedynczy post
coob
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7624
Stary 21.08.2014, 16:40
Widzę, że żywo korzystasz z gwary wielkopolskiej, aktywnie wspierając się wyszukiwarką
Skocz więc sobie buraczku na Acton albo przejedź się do Paryża na Doudeville i zaczep ziomków pod sklepem per "nigga". Ciekawe jaki byłby z Ciebie kozak
Strasznie się pogubiłeś.
Swoją drogą - sądzę, że ta dyskusja pogłębia gremialną kompromitację, o której wspomniałem parę postów wyżej. Czas się zająć Pogonią, Stępińskim i formą Burligi i skończyć z idiotycznymi tłumaczeniami rodem z prokuratury białostockiej. Do zobaczenia na meczu buraku.
Odpowiedz cytując