Widzę, że żywo korzystasz z gwary wielkopolskiej, aktywnie wspierając się wyszukiwarką

Skocz więc sobie buraczku na Acton albo przejedź się do Paryża na Doudeville i zaczep ziomków pod sklepem per "nigga". Ciekawe jaki byłby z Ciebie kozak

Strasznie się pogubiłeś.
Swoją drogą - sądzę, że ta dyskusja pogłębia gremialną kompromitację, o której wspomniałem parę postów wyżej. Czas się zająć Pogonią, Stępińskim i formą Burligi i skończyć z idiotycznymi tłumaczeniami rodem z prokuratury białostockiej. Do zobaczenia na meczu buraku.