adam_09 napisał(a):

Jak się liczy taką oglądalność? Wie ktoś może ?
U nas największa jest pewnie dlatego, że wiele kibiców ogląda mecz w TV zamiast na stadionie jak u konkurencyjnych zespołów.
|
Czyli można liczyć, że gdyby nie protest mecz oglądało by około 175 tys.