piotrex007 napisał(a):

"W 5. kolejce T-Mobile Ekstraklasy najwięcej widzów – ponad 190 tysięcy (drugi najlepszy wynik w tym sezonie) – obejrzało niedzielną transmisję spotkania Wisła Kraków - Lechia Gdańsk. Ponad 148 tysięcy widzów zgromadził przed telewizorami mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin. W pięciu spotkaniach 5. kolejki widownia telewizyjna przekroczyła 110 tysięcy (Podbeskidzie - PGE GKS Bełchatów 116,3 tysięcy, Korona Kielce - Górnik Zabrze 115,7 tysięcy, Piast Gliwice – Ruch Chorzów 112,5 tysięcy). *** Mecz Wisła - Lechia został najwyżej oceniony przez kibiców głosujacych w aplikacji "Oceń mecz". Wyniki na stronie: http://www.canalplus.pl/sport/ocen-mecz"
Fanpage Canal + Sport na facebooku: https://www.facebook.com/CANALplussp...04969356219102
|
Jak się liczy taką oglądalność? Wie ktoś może ?
U nas największa jest pewnie dlatego, że wiele kibiców ogląda mecz w TV zamiast na stadionie jak u konkurencyjnych zespołów.