Liczę na fajną grę i przynajmniej remis w tym spotkaniu. Oby udało się przedłużyć passę meczów bez porażki

Osobiście chciałabym też zobaczyć jakieś czyste konto, ale to nie jest priorytetem. Panowie, najdłuższy wyjazd w sezonie nie może się zakończyć zerową zdobyczą punktową!