Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68565
Stary 21.08.2014, 12:38
Nie bardzo rozumiem dlaczego warunek pierwokupu miałby być jest zaporowy.
Oczywiście że nie ma to nic wspólnego z racjonalnym budowaniem drużyny, ale nam brakuje napastnika już .... a nie stać nas na zakup a nawet opcje pierwokupu Stępińskiego.
Proste.

Jaka jest inna opcja ? Gramy tym co mamy, a mamy niewiele.
Ja wolałbym jednak dobrego napastnika na rok niż w ogóle ....

i tu jedyna kwestią do dyskusji jest czy nasi juniorzy są słabsi od Stępińskiego?.
Tego nie jestem pewien !
Ostatnio edytowane przez Grantar : 21.08.2014 o godz. 12:41.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując