Wyświetl pojedynczy post
ABG Bochnia
Member
 
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7608
Stary 21.08.2014, 11:51
palikot napisał(a):Wyświetl post
Akurat bycie piknikiem czy januszem to nic złego, nie wiem czemu ktoś za takie określenie miałby się obrazić. Sam wiele razy jestem na meczu piknikiem
To tak jakby Czarnemu powiedzieć, że jest czarny i miałby się obrazić. Bez sensu.
Raczej były spięcia między kibicami dotyczące ignoranckiej postawy jednych(Hymn na siedząco, brak odpowiedzi na doping, itp.) na niektórych meczach, być może w mało parlamentarny sposób. Oczywiście to przerodziło się teraz w pogardę obustronną, co widać na przykładzie komentarzy wislaportal.pl
Co do wislaportal.pl - pamiętam jak kiedyś pojawił się news, jeszcze sporo przed konfliktem, że redakcja wislaportal została również redakcją oficjalnej strony Wisły. Teraz, czytając komentarze śmiem twierdzić, że większość komentarzy jest podstawiona, bo to co tam ludzie wypisują to ludzkie pojęcie przechodzi. Tym bardziej, że tylko w komentarzach tej właśnie strony można wyczuć takie poparcie dla miłościwie rządzącego prezesa. Świetna zagrywka panie jacku!
Odpowiedz cytując