Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68558
Stary 21.08.2014, 10:58
Największym problemem w tej sprawie, i nie tylko tej, jest to, że tworzycie jakieś teorie i ich zaciekle bronicie na podstawie informacji z 2 bądź 3 reki. Ruch nie musiał dostać takiej samej oferty, jak Wisła, a sama Wisła, nawet jeśli wyjściowe założenia były podobne, nie musiała ostatecznie na nie się zgodzić. Trwały przecież i ciągle trwają negocjacje, o szczegółach których nic nie wiemy i nigdy się nie dowiemy.
Odpowiedz cytując