|
Największym problemem w tej sprawie, i nie tylko tej, jest to, że tworzycie jakieś teorie i ich zaciekle bronicie na podstawie informacji z 2 bądź 3 reki. Ruch nie musiał dostać takiej samej oferty, jak Wisła, a sama Wisła, nawet jeśli wyjściowe założenia były podobne, nie musiała ostatecznie na nie się zgodzić. Trwały przecież i ciągle trwają negocjacje, o szczegółach których nic nie wiemy i nigdy się nie dowiemy.
|