|
no fakt, spotkałem się już z sytuacją, że klient się dusi, był na testach i nic mu nie wykryło, nie wiem tylko czy to kwestia lekarza czy metod jakie są dostępne do diagnozowania. Jeśli chodzi o gabinet na Ułanów to to jest w ramach NFZ, nie płaci się nic. Płacę tylko za szczepionki, które są u nich przechowywane.
Nie jestem Ci w stanie powiedzieć, czy gość do którego chodzę faktycznie coś konkretnego u Ciebie wykryje, wiem, że chodzi do niego dużo (nawet bardzo dużo) osób. U mnie na szczęście alergia nie jest bardzo uciążliwa, na testach wszystko wyszło, od 3 lat przyjmuje szczepionkę i widać efekty.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|