Ogryzek napisał(a):

Jeśli takie warunki musi spełnić Wisła a zwłaszcza brak opcji pierwokupu... to faktycznie przed deal. Wręcz byłaby żenada. Mam nadzieje że jednak wynegocjowaliśmy lepsze warunki. Bo inaczej ogrywamy komuś piłkarza i co? Rozumiem że Norymberga mu płaci pensje a dla nas bonus za wyszkolenie Niemcom piłkarza?
(W sumie nic mnie nie zdziwi. Po co ogrywać swoich młodych piłkarzy na których potencjalnie można coś zarobić jak można czyichś za friko?)
Ale mam nadzieje że nie jest aż tak źle.
|
Rozumiem, że wierzysz w to , że Ruch przystał na warunki bez opcji bez pierwokupu, a Norymberga powiedziała, .......ić hanysów idziemy do Wisły i jej damy opcję pierwokupu. Skoro aż tak włodarzom Norymbergi zależy na tym, żeby Stępiński rozegrał 20 meczów w lidze nie ma szans na to, że puszczą go na jakiekolwiek pierwokupy. On ma jednak nie 22,23 lata a tylko 19.