Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68538
Stary 20.08.2014, 20:51
Mistal napisał(a):Wyświetl post
Puknijcie się w głowę z tym Stępińskim, wiecie jakie warunki musiała spełnić Wisła żeby go wykorzystać:

po 1, brak opcji pierwokupu
po 2, Stępiński jeśli nie rozegra 20 meczów w ciągu sezonu (oczywiście jeśli nie będzie miał kontuzji) to płacimy karę
po 3, musi grać na pozycji napastnika.

Trener Ruchu Chorzów Jan Kocian wytłumaczył, dlaczego 19-letni napastnik Norymbergi Mateusz Stępiński nie trafi na Cichą.
to że takie warunki dostał Ruch to nie znaczy, że Wisła też. Trzeba poczekać do jakiegoś komunikatu.
ale jeżeli Jaśnie Panujący Pełniący Obowiązki Prezesa Pan Jacek Bednarz pójdzie na coś takiego to można śmiało mówić o jego kolejnym sukcesie
Odpowiedz cytując