|
Jeśli takie warunki musi spełnić Wisła a zwłaszcza brak opcji pierwokupu... to faktycznie przed deal. Wręcz byłaby żenada. Mam nadzieje że jednak wynegocjowaliśmy lepsze warunki. Bo inaczej ogrywamy komuś piłkarza i co? Rozumiem że Norymberga mu płaci pensje a dla nas bonus za wyszkolenie Niemcom piłkarza?
(W sumie nic mnie nie zdziwi. Po co ogrywać swoich młodych piłkarzy na których potencjalnie można coś zarobić jak można czyichś za friko?)
Ale mam nadzieje że nie jest aż tak źle jak piszesz.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 20.08.2014 o godz. 20:50.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|