Wyświetl pojedynczy post
Mistal
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68536
Stary 20.08.2014, 20:37
Puknijcie się w głowę z tym Stępińskim, wiecie jakie warunki musiała spełnić Wisła żeby go wykorzystać:

po 1, brak opcji pierwokupu
po 2, Stępiński jeśli nie rozegra 20 meczów w ciągu sezonu (oczywiście jeśli nie będzie miał kontuzji) to płacimy karę
po 3, musi grać na pozycji napastnika.

Trener Ruchu Chorzów Jan Kocian wytłumaczył, dlaczego 19-letni napastnik Norymbergi Mateusz Stępiński nie trafi na Cichą.

- Rozmawiałem ze Stępińskim na temat jego przejścia. Byłem również w kontakcie z przedstawicielami FC Nuernberg oraz jego menedżerem. Byli oni skłoni wypożyczyć zawodnika, ale pod kilkoma warunkami. Niemiecki klub chciał, aby piłkarz miał zagwarantowane 20 występów w lidze. Gdyby nie zagrał w tylu spotkaniach, musielibyśmy im zapłacić określoną kwotę. Poza tym menedżer Stępińskiego domagał się, aby piłkarz grał jako napastnik. Nie mogłem się na to zgodzić, bo to ja odpowiadam za grę i wyniki Ruchu - mówi Kocian w rozmowie z portalem katowickisport.pl.
Odpowiedz cytując