Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.08.2014, 18:11
Żaden mecz nie jest łatwy , Pogoń będzie chciała wygrać i zrehabilitować się za te 5:0 w Krakowie , ale jesteśmy w stanie ich pokonać i to dla mnie byłoby miłym zaskoczeniem bo patrząc realnie o tym meczu myslę tak : zdobyć bramę i nie przegrać czyli bramkowy remis w ciemno.
Odpowiedz cytując