Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68530
Stary 20.08.2014, 16:40
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jak zaklepią Stępińskiego , to został już tylko środkowy pomocnik
No tak, bo po co zmiennicy dla bocznych obrońców? Po co jakiś stoper skoro w razie potrzeby mamy... Czekaja Ponadto aż dwóch skrzydłowych w całej kadrze i jeden świeżutki golkiper, który nie bardzo się sprawdza.

Nie wiem co to za myślenie, żę wystarczy ściągnąć jednego pomocnika i można zamykać kadre. Wpadną 3 kontuzje i tylko czekać na powtórke z Ł3 z zeszłego sezonu.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując