Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68529
Stary 20.08.2014, 15:43
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Lepiej nie mieć nikogo, bo taka jest chyba jedyna alternatywa?
Nie jedyna. Inną jest wyj... tych tzw.skautów, których utrzymanie coś tam kosztuje, a ich działalność to ta "jedyna alternatywa".
Odpowiedz cytując