syryls napisał(a):

|
Ktoś mi może napisać o atutach Stępińskiego, bo mam wrażenie że chłopak transfer wywalczył sobie wiekiem
|
Głównym atutem jest to, że w ogóle ktoś będzie

. Tu masz jakiś cytat sprzed roku:
Stępiński zadebiutował w Ekstraklasie mając zaledwie 16 lat. W bieżącym sezonie na stałe zadomowił się w pierwszym składzie Widzewa; jesienią przeważnie wchodził z ławki rezerwowych, ale wiosną stał się już podstawowym napastnikiem. W sumie strzelił pięć bramek, co jak na osiemnastolatka jest fantastycznym wynikiem. Nawet Arkadiusz Milik czy Rafał Wolski nie trafiali tak często w podobnym wieku. Do tego Stępiński swoją wartość podwyższył w meczach reprezentacji młodzieżowych.
- Niejeden raz widzieliśmy go w akcji. To dla nas ekscytujący zawodnik, jest zwinny, dobrze radzi sobie z przodu boiska, ale także w pozostałych obszarach. W końcu to trzeci najlepiej zapowiadający się talent w Polsce - chwali Stępińskiego Bader.
W samych superlatywach wypowiada się też komentator "Polsatu Sport" i korespondent "Kickera" w Polsce - Roman Kołtoń: - Fantastyczny chłopak o niesamowitych umiejętnościach. Może się pochwalić nieprzeciętnym instynktem strzeleckim, jest zwinny, inteligentny, świetny technicznie.